Піцу
TREBA?
Унікальний мотузковий парк у «Чубі Бум»

У Франківську такого ще не було: «Чубі Бум» відкрив унікальний мотузковий парк

Сучасний і безпечний мотузковий парк французького виробництва в Івано-Франківську чекає гостей щодня з 10:30 до 21 год.

Новий мотузковий парк відкрили при дитячому розважальному центрі «Чубі Бум» поруч з піцерією Treba Pizza неподалік міського озера в Івано-Франківську. Відвідувати атракцію можуть діти від трьох років, а за бажанням – і дорослі.
Мотузковий парк від «Чубі Бум» – це сучасний спортивно-розважальний комплекс висотою приблизно шість метрів. Він складається з двох ярусів, кожен з яких розділений на шість секцій. Внизу атракції для молодших діток – батути, м’ячики та легший маршрут переміщення між секціями. Вгорі – складніший маршрут через пов’язані між собою перешкоди, який цікаво пройти і дорослим. Весь маршрут захищений страхувальною сіткою, тож упасти згори не вдасться.
Ідея встановити атракціон просто неба виникла давно. Подібний мотузковий парк ініціатори побачили на міжнародній виставці в Парижі. Власне, у Франції і замовили конструкцію. Але через військові дії відкриття довелося відкласти.
Поруч з мотузковим парком планують встановити вуличні меблі та облаштувати укриття від дощу та сонця.
«Філософія нашого дитячого центру: діти граються – батьки відпочивають”. Поруч ми хочемо зробити таку відпочинкову зону для батьків, коли батьки приходять, віддають свою дитину у мотузковий парк, відпочивають собі за столиком на кріслах можуть перекусити нашою піцою.
Самостійно заходити у мотузковий парк можуть діти від 3 років, до 3 років можна заходити з батьками.
Виробники надали інструкцію з перебування. У правилах зазначено, що можна відвідувати діткам від трьох років. Верхнього обмеження немає, там можуть ходити і дорослі і діти – обмежень немає ні за вагою, ні за віком.
Атракціон сертифікований і відповідає правилам безпеки. Конструкції виготовлені з надійних і безпечних матеріалів, тому мотузковий парк може функціонувати цілий рік в будь-яку погоду.
Тут є інструктор, який може допомогти, коли дитина десь застрягла чи перелякалася, чи вона боїться злізти. Наш інструктор може туди залізти і допомогти. Але батьки також можуть супроводжувати дитину, можуть так само залізти туди в мотузковий парк і з нею ходити.
Мотузковий парк працюватиме з 10:30 до 21:00 години щодня без вихідних,
Ціна за вхід – всього 70 гривень.

Ми дуже щасливі робити добру справу для дітей для батьків. Така розвага мало де є, в Івано-Франківську точно немає.

Серпень 22, 2022