Піцу
TREBA?

Атракціони

НОВІ РОЗВАГИ У ЧУБІ БУМ

Комплекс атракціонів та ігор віртуальної реальності, що цілком перенесе дітлахів та занурить у дивовижний світ магії!

НЕРЕАЛЬНЕ - РЕАЛЬНО!

Завітайте у Чубі Бум чимшвидш, щоб відчути ці емоції на собі!
Дозволений він діткам від 6 років, а у програмі є і VR-фільми (тривалістю 5-10хв), і VR-реальність - повне занурення (тривалість 3-5 хв), VR-гонки та багато інших роликів які ми постійно оновлюємо!

Батутна арена

Найстрибучіший атракціон у Чубі Бум!
Стрибати — це завжди весело! На першому поверсі ігрового центру Чубі Бум розташована величезна батутна арена, що займає площу понад 200м2. А справжні любителі стрибків навіть можуть скакати з батуту прямо у басейн, наповнений м’якими кубиками. Ми не знаємо, де ще можна настрибатись більше, ніж у нас.
Для дітей від 5 років

Для найменших

Затишний ігровий простір для дітей до 6 років.
Для маленьких гостей Чубі Бум ми створили особливо затишний ігровий простір, що займає всю площу другого поверху. Тут розташовані атракціони для наймолодших відвідувачів: водяний батут, лабіринти, гірки, ігрові хатки та інші розваги, а також кімнатки для святкування Днів народжень. А для зручності батьків та відвідувачів облаштовано відпочинкову зону та пеленальну кімнату.
Для дітей від 0 до 6 років.

ЛАБІРИНТИ

За кожним поворотом - новий захопливий маршрут.
Для дослідників, що люблять пригоди
На 3 та 4 поверсі Чубі Бум працює багаторівневий лабіринт для дітей від 6 років. Цей лабіринт займає два поверхи ігрового центру, і він дійсно вражає! Гірки для спуску з другого рівня, труби для підйому на рівень вище, лазанки, цікаві маршрути та повороти- все для того, щоб малим шукачам пригод було по-справжньому цікаво!
Для дітей молодше шести років працює лабіринт на 2-му поверсі.

Мотузковий парк

Справжній мотузковий маршрут всередині Чубі Бум. Тут можна відчути себе, як у джунглях!
На третьому поверсі Чубі Бум для дітей від 6-ти років працює справжній мотузковий парк. Цікавий маршрут, спеціальне спорядження - все для того, щоб відчути себе шукачем пригод чи дослідником непролазних маршрутів. Кожен етап маршруту дивує та захоплює.

Ліфт-павутина

Атракціон - павутина з різними рівнями, щоб лазити вгору-вниз з поверха на поверх. Для відчайдушних спайдерменів!
Унікальний, єдиний в Україні п’ятиповерховий атракціон-павутина. Всі рівні атракціону переплетені між собою, та дозволяють пересуватись вгору-вниз безпечно, з яруса на ярус. Діти можуть подорожувати павутиною з поверха на поверх, на кожному поверсі ігрового центру є вхід/вихід з павутини.
Для дітей від 7 років