Піцу
TREBA?

Кімнатки для свят

В Чубі Бум святкують найвеселіші дні народження! Ми організуємо справжнє свято для іменинника та друзів

Щоб зарезервувати кімнатку для святкувань - заповніть форму та надішліть нам заявку. Ми сконтактуємо із вами, та все організуємо.

Лоскотка

Яскрава та весела кімнатка для найменших гостей
Тут живе Лоскотка - чи не найдобріша з усіх монстриків. І її хатка яскрава та весела. В хатці Лоскотки гості іменинника між іграми та розвагами зможуть скуштувати найсмачніший тортик та привітати улюбленого друга зі святом!
attr1
attr1 attr1

кусь

Весела кімнатка для справжніх любителів піци :)
Симпатичний монстрик Кусь так любить піцу, що їсть її навіть уві сні. Ще він любить ескімо та льодяники. Кусь знає, що в Чубі Бум найсмачніші тортики і сама-сама смачна піца! І запрошує святкувати День Народження в його хатці!

Гризь

Хатка милого монстрика, що завжди посміхається
Хатка Гризя - яскрава, схожа на чарівну країну. Гризь дуже любить усміхатись та пишається своєю посмішкою, тому запрошує святкувати День народження у цій кімнатці. Тут діти завжди посміхаються і радіють!
attr1 attr1
attr1 attr1

стефко

Музична хатка веселого Стефка
Тут живе Стефко - веселий монстрик-музикант. Його улюблена пісня - “Happy Birthday To You”. Коли під час Дня Народження діти співають для іменинника - Стефко вмикає музику і слідкує, щоб ніхто про пісню не забув.

рик

Яскрава хатка зеленого монстрика
Зелений монстрик Рик знає, яким має бути справжнє День Народження. Коли приходить час святкового частування - Рик уважно слідкує, щоб ніхто з дітей не сумував. В його хатці завжди гамір і шум, тут дітям весело і цікаво.
attr1 attr1
attr1 attr1

хапуся

Кімнатка, схожа на солодкий святковий торт
Ця кімнатка нагадує кремовий торт. У ній живе Хапуся, велика любителька кремів, безе, кап-кейків та марципану. Хапуся прослідкує, щоб на святковому торті було багато крему та щоб бісквіт був пухкий, мов хмаринка!

чубік

Веселі пригоди - улюблена справа Чубіка!
Чубік - великий любитель пригод. І його хатка нагадує про дивовижні подорожі монстрика-мандрівника. В цій кімнатці кожне День Народження стане цікавою пригодою, і Чубік прослідкує, щоб усім було весело!
attr1 attr1
attr1 attr1

Зубра

Простора кімнатка для тинейджерів
Коли ти вже зовсім не малий, День Народження для тебе - це веселе спілкування з друзями. Після ігор на атракціонах, коли починається святкове частування, можна обговорити всі новини і весело посміятись!

варна

Простора кімнатка для великої компанії друзів
Варна дуже компанійська та має багато друзів, тому її хатка велика та простора. Сюди зручно запросити пів-класу, і всім буде достатньо місця. Варна запрошує святкувати в цю кімнатку, якщо планується велика крута вечірка!
attr1 attr1
attr1 attr1

голді

Яскрава кімнатка для веселої компанії друзів
Дружня компанія збирається святкувати День народження? Тоді запрошуємо до хатки розбишаки Голді. Це монстрик, який ніколи не сидить на місці, постійно грається і дуже любить, коли до нього приходять друзі!

Магнус

Кімнатка з яскравим графіті для дружньої компанії
Монстрик Магнус - художник, і все розмалював у яскраві кольори. Імениннику та друзям сподобається ця яскрава кімнатка для святкувань, адже на фоні крутого графіті виходять круті яскраві фото.
attr1 attr1