Піцу
TREBA?
ПРОГРАМА ЖОВТЕНЬ

ПРОГРАМА ЖОВТЕНЬ

09.10 субота
Привіт всім любителям малого спорту. Запрошуємо на турнір з настільного тенісу!
Вік учасників до 16 років, якщо відчуваєш, що готовий до перемоги то приходь на 14:00 на 4-й поверх і побачимо хто спритніший!

10.10 неділя (День художника)
Всі ми дуже любимо малювати, а ще краще коли своєю роботою можна ще й поласувати) Тому, о 14:00 розпочнемо майстер клас з розмальовування імбирних пряників, локація буле оголошена в день проведення. Тільки не барись, бо кількість місць обмежена!!

19:00 Танцювальна анімація, приходи сам та бери з собою друзів, бо з нашою драйвовою музикою та з ще не менш драйвовим аніматором буде ну дууууууже весело!))

14.10 День захисника вітчизни і День козацтва
Всі ми знаємо про наших бравих предків козаків, які не тільки вміло вправлялися з шаблею, а й придумали своє бойове мистецтво під назвою “Бойовий гопак”.
Тому, друже запрошуємо тебе на відкрите тренування з школою бойового гопака “Шаблезуб”, локація 4-й поверх.

16.10 субота
Конкурс краси “Міс Жовтень 2021”.
Для участі потрібно гарненько підготуватися, до 4-х конкурсів
1. Візитка – вашим завданням є розповісти про себе, свої захоплення та хоббі!
2. Дефіле – під музику ви продемонструєте свої, напередодні підготовані, вишукані вбраннячка.
3. Творчий конкурс, можливо ви гарно співаєте чи танцюєте?
Виразно читаєте вірші або маєте ще якісь веселі та захопливі хоббі чи таланти? Не стримуйте себе і покажіть увесь свій запал та викладіться на повну! (у творчому конкурсі є обмеження по часу 2 хв на один номер).
4.Потрібно розповісти про свою мрію, а також дати пораду дорослим, що потрібно зробити, щоб світ навколо став трішки кращим та добрішим!)

Ведучий, по закінченню чотирьох конкурсів, обере п’ятьох фіналісток, а далі самі учасниці проголосують, хто саме з фіналісток є нашою маленькою Міні Міс!
Вік конкурсанток від 4 і до 10 рочків))))
А тепер найголовніше!
Головний приз, це Корона переможниці!
А ще на Місс, Віце-міс і Міс-посмішку чекають сертифікати на безкоштовне відвідування!
Де і коли все відбудеться?
Південний Бульвар 36в, Чубі Бум
14 година, локація 2 поверх – сцена.

17.10 неділя
О 14:00 розпочнуться наші традиційні Чубі-Бумні вибивали, приходь з друзями і поборися за солодкий приз у цій мега-драйвовій грі!

19:00 танцювальна анімація, приходь сам та бери з собою друзів, бо з нашою драйвовою музикою та з ще не менш драйвовим аніматором буде ну дууууууже весело!))

23.10 субота
О 14:00 розпочнеться майстер клас з конструювання Різно-Роботів, де ти обмежений тільки своєю фантазією, а на найвправніших конструкторів чекає приииииииз!
Отож – приходь, різно-роботів складай і призи вигравай!!!

24.10 неділя
О 14:00 на 4-му поверсі розпочнуться веселі естафети, де найактивніших і найспритніших учасників чекатиме солодкий приз!
19:00 танцювальна анімація, приходь сам та бери з собою друзів, бо з нашою драйвовою музикою та з ще не менш драйвовим аніматором буде ну дууууууже весело!))

30.10 Субота
Уже на носі страхітливе свято Хелоуін, і всі шукають для себе різноманітні страхітливі речі та аксесуари, і ми вирішили з цим вам трішки допомогти, приходь о 14:00 на майстер клас по виготовленню брелка-монстрика!!!

31.10 неділя Хелоуін
Всіх вітаємо з Хелоуіном і бажаємо вам страшно-веселого настрою!
А ще, пропонуємо відсвяткувати це страхітливе свято разом з нами!
У нашій програмі:
14:00 майстер клас з розмальовування апельсинів монстриків.
А о 16:00 розпочнеться страшно солодкий квест, де кожен учасник матиме змогу заробити безліч цукерок!
О 18:00 розпочнеться страхітлива дискотека, де ми оберемо найстрашніших монстрів цього вечора, і вручимо їм сертифікати на безкоштовне відвідування.

Жовтень 7, 2021