Піцу
TREBA?
Програма заходів на січень

Січень 2022

*02.01 неділя
О 14:00 розпочнеться творчий Майстер Клас «Ялинкова прикраса»
Локацію оголосимо в день проведення!!
О 19:00 на 4 поверсі розпочнеться весела дискотека, приходь і відірвись разом з нами!!!

*08.01 субота
О 14:00 на 2 поверсі розпочнеться конкурс колядок, де ми разом поспіваємо традиційних українських колядок, а ще кожен учасник зможе поласувати смачним морозивом ТМ “ВАМ”
0 16:00 розпочнеться кулінарний Майстер Клас “Ліпка Вареників” де будемо вчити діток ліпити справдні українські вареники.
Кількість місць обмежена, тож не барись!!! Локацію оголосимо в день проведення!!!

*09.01.неділя
Наші неслухняні Чубики знову вирішили поховатися, тож нам потрібна ваша допомога, щоб усіх їх знайти!!! Запрошуємо всіх охочих на Квест “Пошук Чубиків” де найспритніші шукачі отримають смачну винагороду!!!!
О 19:00 на 4 поверсі розпочнеться весела, танцювальна анімація, приходь, обіцяємо буде дуже драйвово!!!

*14.01 пятниця Старий Новий Рік
Сьогодні за давньою українською традицією, діти ходять по хатах і щедрують, бажаючи людям гарного врожаю та процвітання, тож кожен хто прийде о 14:00 на 2 поверх на сцену та пощедрує – отримає від нас смачнюче морозиво.

*15.01 субота
Привіт, сьогодні день якого наші маленькі принцеси чекають цілий місяць, сьогодні о 14:00, на 2 поверсі розпочнеться конкурс краси «Міс Чубі Бум Січень 2022», а до участі у конкурсі всім учасницям радимо гарненько підготуватися, конкурси у нас такі:
1) Візитка – вашим завданням буде коротко та лаконічно розповісти про себе, свої уподобання, і взагалі про все чим ви б хотіли з нами поділитися =)
2) Дефіле – потрібно під музику, як справжнім моделям, пройтись по сцені і продемонструвати своє вміння гордо триматися перед публікою!
3) Творчий конкурс – покажи все, на що ти здатна!!! Єдине обмеження це час, кожен номер обмежений в рамках двох хвилин!!!
4) Мрія – потрібно розповісти про свою, заповітну, мрію!!! А ще поділитись думкою, що треба робити дорослим, щоб змінити світ на краще!!!
Головним призом, як завжди буде корона переможниці, три призових місця також отримають сертифікати на безкоштовне відвідування. А щоб не засмучувати інших наших конкурсанток, після конкурсу всі учасниці поласують смачним морозивом ТМ «ВАМ»!!!

*16.01 неділя Всесвітній день снігу
Ми запрошуємо вас на “Зимову анімацію” де наші веселі аніматори, не дадуть нікому нудьгувати!!!
О 19:00 чекаємо всіх наших маленьких відвідувачів на 4 поверсі, де розпочнеться святкова дискотека!!!

*19.01
Сьогодні велике свято, святе Водохреща, де всі бажаючі підуть до ріки, щоб очиститись холодною, цілющою водою. А ми пропонуємо вам гарненько фізично загартуватись і прийти на спортивні естафети які розпочнуться о 15:00 на 4 поверсі.

*22.01 субота
Інсталяція «Зимова Казка» разом з дітками на Велииииичезному аркуші паперу будемо малювати свою власну зимову казку.

*23.01 неділя
О 14:00 на 4 поверсі розпочнеться Майстер Клас «Конструювання та запускання паперових літачків», а найвправніші пілоти, отримають квитки на віртуальну реальність!!!
О 19:00 на 4 поверсі розпочнеться драйвова танцювальна анімація, приходь і відривайся з нашим аніматором під драйвову музику!!!

*25.01 День студента, Тетянин день
Сьогодні в країні святкують день студента, всі веселяться, відриваються і драйвово проводять час!!! Ми теж запрошуємо тебе зарядитись позитивом разом з нами на танцювальній анімації о 18:30 на 4 поверсі…а троє найактивніших учасників отримають квитки на віртуальну реальність Oculus Qwest!!!

*29.01 субота
УВАГА!!! Сьогодні наш щомісячний конкурс талантів «Чубі Бум має талант», радимо гарненько підготуватися бо змагатись учасники будуть за дуже круті призи!!!
З грудня 2021 року по грудень 2022 року пройде дванадцять конкурсів талантів, а фіналісти цих конкурсів, будуть змагатися в супер фіналі за головний приз – Сімейну поїздку на трьох в Єгипет на 7 днів!!!!!!!!!!

На кожен номер в учасника буде 2 хвилини, за цей час ти маєш показати все, на що здатен, і довести нашому професійному журі, що саме ти заслуговуєш на перемогу сьогодні і можливість виступити у супер-фіналі!!!
А також, щоб жоден з наших талановитих учасників не похнюпив носа, всі хто наважиться сьогодні виступити, отримає смачне і натуральне морозиво ТМ «ВАМ».

*30.01 неділя
О 14:00 велике змагання з Легоскладання, прийди і покажи усю свою майстерність у цій справі, а найкрутіші і найвправніші отримають винагороду!

Січень 5, 2022