Піцу
TREBA?
Програма заходів на лютий

Лютий 2022

05.02 Субота
О 14:00 розпочнеться конкурс малюнків «Я люблю Зиму!», діткам потрібно буде зобразити в малюнку, за що вони люблять зиму, а найцікавіші та найоригінальніші роботи будуть винагороджені призами!!!

06.02 Неділя
Сьогодні о 14:00 на 4 поверсі розпочнемо наш традиційний квест «Пошук Чубиків», при собі як завжди треба мати телефон з камерою та гарний настрій!!! А четверо найспритніших отримають квитки на віртуальну реальність!!!!!
19:00 Розпочинається танцювальна анімація, де нікому не буде нудно!!!!

12.02 Субота
Сьогодні о 14:00 на 1 поверсі розпочнуться, драйвові та веселі естафети для всіх бажаючих, якщо ти вважаєш, що в тебе стане наснаги поборотися з іншими учасниками за перемогу, тоді тобі до нас!!! А після виснажливих змагань, поласуємо смачненьким морозивом!!!

13.02 Неділя
Завтра День святого Валентина, в цей день прийнято признаватись у своїх почуттях за допомогою Валентинок, маленьких та гарненьких відкриток у формі серця! А що може бути краще, ніж Валентинка зроблена своїми руками??? Тож запрошуємо о 14:00 на Майстер Клас «Валентинка», локацію оголосимо в день проведення!
А о 19:00 на вас чекає драйвова танцювальна анімація, де наш Діджей-Аніматор, разом з вами потанцює під популярні тренди Тік-Току!!

14.02 День Св.Валентина
Сьогодні день всіх закоханих, і ми запрошуємо вас о 14:00 на Майстер Клас «Пряники-Сердечки» локацію буде оголошено в день проведення, але не баріться тому, що кількість місць обмежена!!!
А також о 19:00 розпочнеться святкова дискотека, де ви зможете замовити пісню для тих хто вам не байдужий!!!)))

19.02 Субота
Привіт, сьогодні день якого наші маленькі принцеси чекають цілий місяць, сьогодні о 14:00, на 2 поверсі розпочнеться конкурс краси «Міс Чубі Бум Січень 2022», а до участі у конкурсі всім учасницям радимо гарненько підготуватися, конкурси у нас такі:
1) Візитка – вашим завданням буде коротко та лаконічно розповісти про себе, свої уподобання, і взагалі про все чим ви б хотіли з нами поділитися =)
2) Дефіле – потрібно під музику, як справжнім моделям, пройтись по сцені і продемонструвати своє вміння гордо триматися перед публікою!
3) Творчий конкурс – покажи все, на що ти здатна!!! Єдине обмеження це час, кожен номер обмежений в рамках двох хвилин!!!
4) Мрія – потрібно розповісти про свою, заповітну, мрію!!! А ще поділитись думкою, що треба робити дорослим, щоб змінити світ на краще!!!
Головним призом, як завжди буде корона переможниці, три призових місця також отримають сертифікати на безкоштовне відвідування. А щоб не засмучувати інших наших конкурсанток, після конкурсу всі конкурсантки поласують смачнезним морозивом ТМ ВАМ!!!

20.02 Неділя
О 14:00 розпочнеться Майстер Клас «Лего-Робо-Складання», де потрібно буде задіяти всю свою уяву та майстерність, щоб скласти КРУТЕЗНОГО Лего-Робота, а за старання всі учаники отримають смачнезне морозиво ТМ «ВАМ»!!!
А о 19:00 на вас чекає Драйвова дискотека, з найпозитивнішим Аніматором!!!

21.02 Міжнародний день рідної мови
Головним, що об’єднує людей будь-якої національності – це мова!!! Не дарма кажуть, що мова – це скарб народу, і тому її потрібно плекати та захищати!!! Тож сьогодні запрошуємо всіх охочих на вікторину «Горді, що ми Українці!!!», а на переможців чекатиме смачненький приз!!!!

26.02 Субота
УВАГА!!! Сьогодні наш щомісячний конкурс талантів «Чубі Бум має талант», радимо гарненько підготуватися бо змагатись учасники будуть за дуже круті призи!!!
З грудня 2021 року по грудень 2022 року пройде дванадцять конкурсів талантів, а фіналісти цих конкурсів, будуть змагатися в супер фіналі за головний приз – Сімейну поїздку на трьох в Єгипет на 7 днів!!!!!!!!!!
На кожен номер у учасника буде 2 хвилини, за цей час ти маєш показати все, на що здатен, і довести нашому професійному журі, що саме ти заслуговуєш на перемогу сьогодні і можливість виступити у супер-фіналі!!!
А також, щоб жоден з наших талановитих учасників не похнюпив носа, всі хто наважиться сьогодні виступити, отримає смачне і натуральне морозиво ТМ ВАМ!!!!

27.02 Неділя

О 14:00 розпочинається Майстер Клас з конструювання та запускання паперових літачків, приходь, навчись робити крутого літака, а також приймай участь у конкурсах на запускання літаків. Троє переможців отримають квитки на віртуальну реальність!!!!!!
О 19:00 Розпочнеться драйвова дискотека, де всі охочі зможуть разом з аніматором відірватись під популярні музичні тренди!!!

Лютий 3, 2022