Піцу
TREBA?
Програма заходів на грудень

Миколайко в Чубі Бумі

Святкувати день Святого Миколая наші Чубики розпочинають ще 15-го грудня, а святкують аж до 22-го! Тож не барись і приєднуйся до святкування!!!

15.12
О 15:00 годині розпочнуться веселі естафети, приходь на змагання, де ми перевіримо твою силу та спритність, а найспритніших чекатиме сюрприз від Лоскотки, чотири квитки на віртуальну реальність Active Game, тож приходь і перемагай!!!!

16.12
Цього дня у нас пройде конкурс малюнків «До нас іде Миколай», потрібно намалювати те яким ти бачиш святого Миколая, автори найкращих робіт отримають смачний карамельний поп-корн!!!!

17.12
Конкурс віршів та пісень до дня святого Миколая! Всі дітки люблять це свято, і завжди гарненько до нього готуються, тож всім хто о 16:00 прийде на 2-й поверх до сцени, і розкаже віршика або проспіває пісеньку для Миколая ми приготували смачне, а найголовніше натуральне морозиво ТМ «ВАМ»!!!

18.12
Друзяки, сьогодні переддень святого Миколая, а цей невгамовний дідусь вже хоче щось вам подарувати!!!!
Отож, о 17:00 на 2-му поверсі розпочнеться розіграш призів, участь у розіграші візьмуть тільки ті діти які на момент розіграшу будуть знаходитись на 2-му поверсі!!!
Як взяти участь???? Все дуже просто!!!
1) Приходь в Чубі Бум!!!
2) На рецепції заповни квиток (половинку собі, половинку в барабан)
3) Приходь о 17:00 на 2-й поверх і тримай пальці хрестиком!!!
А ще о 19:00 на 4-му поверсі розпочнеться, танцювальна анімація, де наш аніматор не дасть нудьгувати ніііііііікооооооомуууууу!!!

19.12 День Святого Миколая
Настав найочікуваніший для кожної дитини день, день Святого Миколая!!!
У цей день, кожен наш маленький відвідувач отримає від святого Миколая подарунок!!!
А ще на вас чекатимуть вистави з участю Миколая, Ангела і Чортика!!! Вистави відбудуться на 2-му поверсі на сцені о 13:00, 16:00, 17:30.
Також у цей день відбудеться святкова анімація о 14:00, де Ангел з Чортиком не дадуть вам занудьгувати!!!
На завершення о 18:30 на 4-му поверсі відбудеться Мега Паперове шоу, на яке ми звісно запрошуємо усіх охочих!!! Прийди і розділи з нами святковий настрій!!!
Також у період між виставами, з 12:00 і до 21:00 можна буде сфотографуватися зі св. Миколаєм на святковій фотозоні біля рецепції!!!

20.12 та 21.12
Миколай ще не встиг роздати всіх своїх дарунків, тож той хто зустріне його в Чубі Бумі і розкаже йому гарного віршика або проспіває пісеньку, отримає від нього приємний дарунок!!!

25.12
17:00 на 4 поверсі розпочнеться святкова зимова анімація, ми зіграємо в сухі сніжки, поласуємо смачним та натуральним морозивом, а після поїдання морозива ще й відірвемося на святковій драйвовій дискотеці!!! Не пропусти, буде бомбезно!!!

26.12
УВАГА!!! У цей день наш щомісячний конкурс талантів «Чубі Бум має талант», радимо гарненько підготуватися, бо змагатись учасники будуть за дуже круті призи!!!
З грудня 2021-го року по грудень 2022-го року пройде дванадцять конкурсів талантів, а фіналісти цих конкурсів, будуть змагатися в супер фіналі за головний приз – Сімейну поїздку на трьох в Єгипет на 7 днів!!!!!!!!!!
На кожен номер в учасника буде 2 хвилини, за цей час ти маєш показати все, на що здатен, і довести нашому професійному журі, що саме ти заслуговуєш на перемогу сьогодні і можливість виступити у супер-фіналі!!!
А також, щоб жоден з наших талановитих учасників не похнюпив носа, всі хто наважиться сьогодні виступити, отримає смачне і натуральне морозиво ТМ «ВАМ».
О 19:00 на 4-му поверсі розпочнеться драйвова танцювальна анімація!!!

Грудень 13, 2021