Піцу
TREBA?

чубі бум

Дуууже велика територія веселощів для активних бешкетників!

Створюючи Чубі Бум, ми думали про сучасних дітей.
Чим вони захоплюються? Що їм цікаво?
Що може змусити їх на якийсь час відкласти свої ґаджети та вийти з віртуального світу інтернет-ігор?

І ми придумали!

Величезний ігровий простір Чубі Бум для дітей від 0 до 16 років не просто наповнений крутими розвагами і атракціями, а й захоплює, наче комп’ютерна гра.


І тут все по-справжньому!

Можна бігати, стрибати на мегабатутах, бешкетувати, лазити у павутинному ліфті, вирушати у дивовижні пригоди в мотузковому парку. А ще досліджувати величезний багаторівневий лабіринт, який займає площу двох поверхів.

Чубі Бум – це ігровий простір для сучасних дітей з крутими атракціонами і веселими візуальними образами.

Для наймолодших – це комфортні і затишні ігрові локації на другому поверсі центру. Тут немає надмірної метушні, є зручна відпочинкова зона для мам, пеленальна кімната, ігрові атракціони для дітей від 0 до 6 років.

Для дітей від 6 років – це вражаючі атракціони першого, третього та четвертого поверхів: мотузкова павутина, величезний лабіринт, батутна арена, яка займає площу понад 200 кв.м., та багато іншого, веселого та цікавого!

Ми запрошуємо дітей святкувати в Чубі Бум свої найкращі Дні народження!
Для цього на кожному поверсі є окремі кімнатки для святкувань. Кожна кімнатка має свою тематику, і щоразу хочеться святкувати День народження в іншій! А веселі та добрі аніматори зроблять свято ще цікавішим.

Чубі Бум – це вражаючий світ веселощів та ігор, в якому діти почуваються по-справжньому щасливими!

Гайда гратись в Чубі Бум!